MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MANN FILTER

vydáno 7. května 2018, autor Roman Švorc, přečteno 536x

Další závod automobilů do vrchu v rámci MČR a Maverick Eurocup se jel v Náměšti nad Oslavou. Pěkné počasí, perfektně připravený závod a plné startovací pole v obou seriálech přivítalo velké množství diváků.

MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY - MANN FILTER

V MČR reprezentovali GMS Racing team Milan Stejskal (Lada VFTS) a Michal Sedláček (Fiat Ritmo 130TC) v historických automobilech a Miloš Beneš (Osella FA30/Judd) v soudobých.

     

Milan Stejskal i Michal Sedláček ve svých třídách zvítězili a ve skupině v sobotním závodě vyhrál Michal Sedláček - 2.38,40, Milan Stejskal - 2.38,84 a v neděli Milan Stejskal - 2.33,78, který v nedělním závodě výrazně zrychlil, Michal Sedláček - 2.35,84.

Miloš Beneš v soudobých automobilech vyhrál v absolutní klasifikaci sobotní i nedělní závod a v nedělní druhé závodní jízdě zajel TRAŤOVÝ REKORD s časem 53,28 vteřiny !!! Po prvních čtyřech závodech má Miloš Beneš 80 bodů (maximální počet) a je v čele absolutního pořadí MČR.

      

Foto: Tomáš Tichý

 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

GMS Mados Racing Team - oficiální informační server týmu
© 2012 racing team praha s.r.o.

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví a jeho provoz nedotuje žádná třetí strana (ani stát, ani EU).

Kontakt na provozovatele

Doporučujeme
schembera.cz repro dtp dovrchu.cz