Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

vydáno 29. srpna 2018, autor Roman Švorc, přečteno 427x

Jubilejní 60. a 61. mezinárodní závod automobilů do vrchu - Ústecká 21, memorial Miroslava Urbana se konal v Ústí nad Orlicí. Tohoto závodu se zúčastnili piloti z Česka, Slovenska, Polska, Rakouska, Itálie a Černé hory. Závod se jel v rámci Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy historických automobilů.

Ústecká 21 - memorial Miroslava Urbana

GMS Racing team reprezentovali Miloš Beneš (Osella FA30-Judd), Milan Stejskal (Lada VFTS), Michal Sedláček (Fiat Ritmo 130TC) a Tereza Machová (Suzuki Swift)

        .

Absolutní traťový rekord držel Ander Vilariňo (ESP) - Reynard 01L Honda F. Nippon s časem 1:47,76.

V první sobotní závodní jízdě překonal Miloš Beneš časem 1.45,03 traťový rekord A. Vilariňa. Celkově obsadil Miloš Beneš v absolutním pořadí Mistrovství České republiky 1. místo.

V nedělním závodě Miloš Beneš překonal traťový rekord ještě v obou závodních jízdách a ve druhé stanovil nový traťový rekord Ústecké 21 s časem 1.44,50 a zvítězil v absolutním pořadí. V současné době je na 1. místě v absolutním pořadí MČR.

        

Tereza Machová ve své třídě E1-1.400 zvítězila a kromě "hodin" v první sobotní tréninkové jízdě zajela ve druhé nedělní jízdě velmi dobrý čas 2:26,90.

        

Milan Stejskal zvítězil v Mistrovství České republiky v obou závodech ve své skupině HA-K4 před týmovým kolegou Michalem Sedláčkem (114 bodů), který obsadil 2. místo. Milan Stejskal vede v průběůžném bodování divizi 1 (123 bodů) v MČR historických automobilů a je na dobré cestě za získáním titulu "Mistr České republiky 2018".

        

 

Foto: Tomáš Tichý

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

GMS Mados Racing Team - oficiální informační server týmu
© 2012 racing team praha s.r.o.

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví a jeho provoz nedotuje žádná třetí strana (ani stát, ani EU).

Kontakt na provozovatele

Doporučujeme
schembera.cz repro dtp dovrchu.cz