GMS Racing team - Mistr České republiky 2018

vydáno 27. září 2018, autor Roman Švorc, přečteno 463x

GMS Racing team získal v letošní sezóně dva tituly "Mistr České republiky" a jeden titul "Vícemistr České republiky" v Mistrovství České republiky v závodech automobilů do vrchu.

GMS Racing team - Mistr České republiky 2018

Titul "Mistr České republiky v absolutním pořadí" a titul "Mistr České republiky" v Divizi 3 získal Miloš Beneš s monopostem Osella FA30/Judd.

V historických automobilech titul "Mistr České republiky" v Divizi 1 získal Milan Stejskal s vozem LADA VFTS a "Vícemistrem České republiky" se stal Michal Sedláček s vozem FIAT Ritmo 130TC.

Miloš Beneš ve všech závodech, kterých se v letošním roce zúčastnil v rámci MČR, zajel traťový rekord a ve všech závodech zvítězil v absolutním pořadí, kromě jednoho závodu, ve kterém rozhodovalo o pořadí počasí.

Získanými tituly Mistrů republiky chceme poděkovat sponzorům za perfektní spolupráci v roce 2018 a těšíme se na další spolupráci v roce 2019.  

       

        

        

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

GMS Mados Racing Team - oficiální informační server týmu
© 2012 racing team praha s.r.o.

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví a jeho provoz nedotuje žádná třetí strana (ani stát, ani EU).

Kontakt na provozovatele

Doporučujeme
schembera.cz repro dtp dovrchu.cz