Ústecká 21

vydáno 27. srpna 2019, autor Roman Švorc, přečteno 118x

Miloš Beneš 2019: Mistr České republiky v absolutním pořadí a Mistr České republiky v Divizi 3

Ústecká 21

Na Ústecké 21 reprezentovali GMS Racing Team:

Miloš Beneš - Osella FA30

Milan Stejskal - LADA VFTS

Michal Sedláček - FIAT RITMO 130TC

Tereza Machová - Suzuki Swift

 

Ústecká 21 je krásná trať a i přes pár maličkostí (které se nevyhnou žádnému velkému podniku) perfektně zorganizová.

Atraktivní závodní auta a piloti, (kteří sbírají body na Evropských tratích), pěkné počasí, velké množství diváků, perfektní moderátoři a nový povrch tratě posunulo tento rok Ústeckou 21 opět o level výše.

Nový povrch trochu více klouzal a tak byla jízda pro piloty náročnější - ale o to pro diváky zajímavější.

Miloš Beneš už po sobotním vítězství obhájil titul z loňského roku - Mistr České republiky v absolutním pořadí a titul Mistr České republiky v Divizi 3.

V nedělním závodě pak Miloš Beneš svedl souboj s vynikajícím francouzským pilotem Sébastienem Petitem. V první závodní jízdě byl časový rozdíl mezi oběma piloty pouhých 42 setin vteřiny ve prospěch Sébastiena Petita. V součtu obou závodních jízd pak Petit nad Benešem zvítězil. I tak to byl souboj Petit-Beneš pro diváky skvělým vyvrcholením letošní Ústecké 21.

V Mistrovství České republiky Miloš Beneš i v neděli zvítězil v absolutním pořadí a potvrdil tak pozici nejrychlejšího českého pilota i v roce 2019.

      

      

      

I přes vítězství v jednom z ročníků Zóny Střední Evropy, titulu Mistra ČR v Divizi 1 z loňského roku byla Ústecká 21 jedním z nejlepších závodů Milana Stejskala. Trať mu vyloženě sedla a projevilo se i větší soužití s novou závodní technikou, se kterou si začíná Milan více a více rozumět.

Milan Stejskal zvítězil ve své třídě i skupině v sobotním a nedělním závodu.

Milan Stejskal je po Ústecké 21 na průběžné vedoucí pozici v Divizi 1.

      

      

 

Michal Sedláček v sobotu i v neděli ve své třídě zvítězil a ve skupině se umístil na 2. místě za Milanem Stejskalem je na průběžném 2. místě v MČR v Divizi 1.

      

      

Tereza Machová obsadila v sobotu ve třídě E1-1.400: 2. místo a ve skupině E1: 11. místo. V nedělním závodě ve třídě 2. místo a ve skupině 13. místo. Na vyšší příčky ve skupině E1, i přes nesporné jezdecké kvality Terezy Machové, by Tereza potřebovala výkonnější závodní techniku do třídy E1-3.000 nebo E1+3.000

      

 

Foto: Stránský, Tichý

 

 

 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

GMS Mados Racing Team - oficiální informační server týmu
© 2012 racing team praha s.r.o.

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví a jeho provoz nedotuje žádná třetí strana (ani stát, ani EU).

Kontakt na provozovatele

Doporučujeme
schembera.cz repro dtp dovrchu.cz