GMS Albrechtický kopec LAUDON 2019

vydáno 5. srpna 2019, autor Roman Švorc, přečteno 142x

Po 8 letech se do Albrechtic u Lanškrouna vrátil nultý ročník závodů automobilů do vrchu.

GMS Albrechtický kopec LAUDON 2019

Tentokrát jako volný závod, nutný k možnosti pořádání oficiálních závodů v rámci Mistrovství České republiky popřípadě Maverick rescue eurocup.

Na startu se sešlo 80 pilotů včetně reprezentantů GMS Racing teamu z Lanškrouna Miloše Beneše (průběžně vedoucího pilota Mistrovství České republiky v absolutním pořadí) s Osellou FA30 a Michala Sedláčka, startujícího v historických automobilech, který pro tento závod zvolil Fiat 131 Racing 2000. Milan Stejskal s Ladou VFTS si vzal pro tento závod jako pilot náhradní volno a psychicky podporoval piloty v zázemí GMS Racing teamu.

Tereza Machová, která zvítězila ve své třídě v posledním závodu v Dobšiné na Slovensku, přijela podpořit tým do Albrechtic a připravuje se na skvěle rozjetou sezónu na Ústeckou 21, která se koná ve dnech 24.-25.8.2019.

Závody navštívil v neděli hejtman Pardubického kraje Martin Netolický (viz foto v přátelském rozhovoru s pilotem GMS Racing teamu Milošem Benešem).

V nedělním závodu Miloš Beneš zvítězil v absolutním pořadí v novém traťovém rekordu 1.29,48 (původní traťový rekord: Otakar Krámský 1.33,12).

Michal Sedláček zrychloval v každé jízdě a v první závodní jízdě byl na třetím místě se ztrátou pouhých 7 desetin vteřiny na vedoucího pilota v absolutním pořadí historických automobilů. Ve druhé závodní jízdě opustila ojnice své místo v motoru a Michal Sedláček skvěle rozjetý závod nedokončil.

      

 

Absolutní pořadí:

1. Miloš Beneš        GMS Racing team       2.59,84

2. Dušan Nevěřil      Speedmaster RT        3.03,69

3. Martin Vondrák     Vondrák racing          3.15,90

      

 

Foto: Stránský

 

Nejnovější články z kategorie

Související obsah

    Žádný přidružený obsah

Komentáře

GMS Mados Racing Team - oficiální informační server týmu
© 2012 racing team praha s.r.o.

Všechna práva vyhrazena

Jakékoliv užití obsahu, včetně převzetí článků, je bez souhlasu provozovatele zapovězeno, platí tu autorský zákon. Provozovatel si vyhrazuje právo zveřejnit pouze to, co sám uzná za vhodné a není povinnen se komukoli zpovídat, jelikož je tento portál v soukromém vlastnictví a jeho provoz nedotuje žádná třetí strana (ani stát, ani EU).

Kontakt na provozovatele

Doporučujeme
schembera.cz repro dtp dovrchu.cz